Suntem permanent la dispoziţia dumneavoastră

Aveţi o întrebare?
Adresaţi-o aici

Anunţ privind PUZ "REACTUALIZARE PLAN URBANISTIC ZONAL - ZONAMULTIFUNCTIONALA STRADA 1 DECEMBRIE 1918 ”,
15.11.2017

In conformitate cu prevederile Ordinului nr. 2.701 din 30 decembrie 2010 pentru aprobarea Metodologiei de informare şi consultare a publicului cu privire la elaborarea sau revizuirea planurilor de amenajare a teritoriului şi de urbanism, a HCL nr. 173/ 25.08.2011 privind aprobarea Regulamentului referitor la implicarea publicului in eleborarea sau revizuirea Planurilor de Urbanism sau de Amenajare a Teritoriului,

a Legii nr. 350 din 6 iulie 2001 privind amenajarea teritoriului şi urbanismul (actualizată),

ANUNŢĂM demararea Etapei 2 - etapa elaborării propunerilor PUZ şi RLUaferent, de informare şi consultare a publicului cu privire la documentaţia:

” REACTUALIZARE PLAN URBANISTIC ZONAL - ZONAMULTIFUNCTIONALA STRADA 1 DECEMBRIE 1918 ”

- Amplasament: strada 1 Decembrie
- Beneficiar: Primaria municipiului Dorohoi
- Proiectant: SC ADIM 2012 S.R.L.

Observaţiile vor putea fi transmise în scris la Directia Tehnica Compartiment Urbanism a Primăriei Municipiului Dorohoi, str. Grigore Ghica nr.34, sau pe adresa de e-mail Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza , în perioada 15.11.2017 – 11.12.2017.

Consultareadocumentaţiei poate fi făcută la sediul Primariei Municipiului Dorohoi, Directia Tehnica Compartiment Urbanism, în perioada 15.11.2017 – 11.12.2017,orele 8,30 – 12,00 (luni, marti, miercuri, joi si vineri).

Întâlnirea cu proiectantul va avea loc la sediul Primariei Municipiului Dorohoi, str. Grigore Ghica nr. 34, în data de 30.11.2017, ora 14,00 – 15,00.

Persoana responsabilă cu informarea şi consultarea publicului: consilier Liviu Butincu si ing. Catalin Ilasi - Primăria Municipiului Dorohoi, cu sediul în Dorohoi, str. Grigore Ghica nr.34, tel. 0231610133, e-mail: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza .

buton click  PUZ Memoriu +RLU

buton click  STUDIU GEOTEHNIC

Pentru a putea vizualiza documentele ataşate, trebuie să aveţi instalată

o aplicaţie de vizualizare a fişierelor cu extensie pdf.

Ultima actualizare (Joi, 16 Noiembrie 2017)

ATESTATE PRODUCATOR/ CARNETE COMERCIALIZARE
Dorohoi