Municipiul Dorohoi, titular al proiectului “Reabilitare şi modernizare urbană în municipiul Dorohoi”,  anunţă publicul interesat asupra parcurgerii etapei de încadrare şi a deciziei de avizare fără acord de mediu. Informatiile privind potentialul impact asupra mediului al proiectului propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Botosani, b-dul M. Eminescu, nr. 44, în zilele de luni – vineri, între orele 08,00 – 16,00 si la sediul Primăriei Municipiului Dorohoi în zilele de luni –vineri, între orele 8,00-16,30.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Botoşani, b-dul M. Eminescu, nr.44 ,  până la data de 30.03.2009.

PRIMAR

ing. DORIN ALEXANDRESCU