ALEGERI 2024

Titlu:

Descarcă

127

Hotarare privind aprobarea proiectului „Înnoirea parcului auto pentru transport public local” în vederea finanțării în cadrul Planului Național de Redresare și Reziliență, Componenta 10 - Fondul Local, Axa I.1 – Mobilitate urbană durabilă, Operațiunea I.1.1 - Înnoirea parcului de vehicule destinate transportului public (achiziția de vehicule nepoluante), în parteneriat cu Comuna Broscăuţi, Comuna Hilişeu-Horia, Comuna Şendriceni şi Comuna Văculeşti.

128

Hotarare privind aprobarea depunerii proiectului cu titlul  Construire locuinte nZeb in Municipiul Dorohoi in cadrul apelului de proiecte PNRR/2022/C10/I.2.

129

Hotarare privind dezvoltarea unui sistem informational inteligent ( ITS ) pentru transport public local ( e- ticketing ) .

pdf_button

Ultima actualizare (Miercuri, 25 Mai 2022)